MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 13925332
nr 1392 5332
Byrå
sengustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 95 cm. Djup: 47 cm, höjd: 81 cm
Kondition: repor, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:38:55
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr